ÜRETİM POLİTİKAMIZ

Sektördeki gelişmeleri ve dünyadaki konjonktürü yakından takip eden firmamız, hizmet verdiği sektörlerdeki müşterilerinin gereksinimlerini dikkate alan bir yaklaşımla hareket etmektedir.
Bunun gereği olarak önceliğimiz tüm anlamlarıyla kalite ve uygun fiyattır. Kalite bizim için müşterilerimizin beklentileridir. Bu beklentilerin her zaman karşılanacağı bizim güvencemiz altında olacaktır.

  • Kalite anlayışımızı tüm çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize ve yetkili bayilerimize yaymak, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini bir yaşam biçimi olarak benimseyip uygulayan firmamızın önemli hedefleri arasındadır.
  • Genç ve deneyimli, yönetim ve üretim kadrosu, modern ekipman, uzman iş gücü desteği ile Cam Balkon ve aksesuarları üretimi yapan firmamız; müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur..
  • Naturel Dekorasyon Ekibi gelişim hedefi olarak; malzemenin üretimde daha verimli kullanılarak, üst düzeyde kaliteye dayalı üretim yapılması benimsenmiştir.
  • Müşteriye kullanılabilir, verimli ve maliyeti az olan ürünler tasarlayarak tercih edilebilir olmak amaçlanmaktadır.
  • Çalışanlarımız yaptıkları işin kalitesine özen göstermesi ve kaliteyi artıracak çalışmalara gönüllü katılmaları için teşvik edilmeye devam edilecektir.

Sürekli iyileştirme – Sürekli başarılı olmak için, ürünlerimizin kalitesini, maliyetini devamlı iyileştirme stratejilerine yönelmek; yönetsel değerlerimizin merkezinde yer almaktadır.  Bu nedenle GLORY GOLDEN olarak, kişisel, profesyonel gelişim ve yenilikler için fırsatlar sunmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktır.
Kalite politikalarımız doğrultusunda, iç ve dış pazara yüksek kalitede ve uygun fiyatta ürün arz ederek güvenilir imajımızı sürekli hale getirmek vazgeçilmez önceliğimizdir.